Diákjaink listája


 

 Tanulóink

2018/2019-es tanév

 

 

 

9/A

Osztályfőnök: Gyulai Éva

 

Tanulók:

Botyánszki Klarissza

Gedó Cintia

Gulyás Zoltán

Györfi Blanka

Gyulai Hajnalka Csilla

Kamerda Eszter

Kanalas Cintia Vanessza

Málik Szimonetta Mónika

Mazán Barnabás

Mihalik Vincent Csaba

Molnár Mónika

Muszka Napsugár Mária

Nagy Kálmán

Nagy Levente Bálint

Polgár Nóra

Rózsa Lili

Szabó Szilárd Attila

Szabó Vivien

Szécsi Lili

Szoroka Evelin

Sztojka Dorina Mercédesz

Trnyik Vivien

Varga Viktória

Vatrán Boglárka

Veres Viktória Kata

Vidó Roland

Zahorán Virág

 

9/B

Osztályfőnök: Plaukity Zsuzsanna

 

Tanulók:

Berke Napsugár

Bittó Bercel

Faragó Richárd

Gajdács Bianka Virág

Gyucha Bálint

Herendi Krisztián Sándor

Horváth Szabolcs

Jónás Bianka

Juhász Gerda Erzsébet

Kiss Márton

Kostyálik Kinga

Kovács Kinga

Kukola Virág

Pákozdi Péter

Rácz Dzsenifer

Samu Lili

Szabó Botond Tibor

Szabó Máté Erik

Szigeti Dzsenifer

Takács Gábor Zsolt

Varga József Tibor

Varga Olivér

Zétényi Barbara

 

1/9/1

Osztályfőnök: Molnár Erika

 

Tanulók:

Albert Nikolett Tünde

Bacsa Nikolett

Baráth Evelin

Bereczki Balázs Barna

Botás Zsuzsanna

Czeglédi Henrietta

Csongrádi Mónika

Debreceni Tímea

Détár Boglárka

Fási Bianka

Gényi Mónika Margit

Kacsala Márk

Kovács Aliz

Kovács Kevin Zsolt

Kovács Krisztina

Köteles Kornélia

Mezei Violetta Barbara

Nyerlucz Amanda Mária

Pipó Tímea

Pribojszki Dominika

Rácz Jázmina Vanda

Samu Bianka

Sarkadi Mercédesz

Szeles Brigitta

Uyar János Patrik

Varga Viktória Szilvia

Varjú Bianka

Vida-Szűcs Vivien

Zakál Emese Noémi

Zsótér Vivien

 

1/9/2

Osztályfőnök: Csete Erzsébet

 

Tanulók:

Barát Mercédesz

Bencsik Dániel

Bere Ágnes Dominika

Berke Rajmond Gyula

Börcsök Bianka

Cselovszki Szabolcs

Ilyés Andrea Gizella

Jenei Márk

Laukó Tünde

Német Nikolett

Pénzes Gábor

Szabó Tamás István

Szilágyi Krisztina Ildikó

Sztraczinszki Petra

 

1/9/3

Osztályfőnök: Szabóné Csendes Ildikó

 

Tanulók:

Balog Tamara Veronika

Bartolák Bettina

Czövek Bianka

Daróczi Mónika Alexandra

Dékány Emese

Diaconu Kinga Edina

Dunai Vivien

Károlyi Tamara

Korcsok Dániel

Kovács Ildikó

Kun Fruzsina

Lakatos Csaba

Mák Imola

Miklós Krisztián

Mohácsi Gina

Molnár Gabriella

Móra Alexandra

Perle Henrietta

Pősze Nikolett Szilvia

Rajeczki Levente Patrik

Takács Anna Rebeka

Takács Máté

Várnai Ágnes

Werner Renáta

Zleovszki Zoé

 

1/9/4

Osztályfőnök: Laskai Attila

 

Tanulók:

Ásós Géza

Béres Milán Attila

Dunai Adrián

Gerendely Enikő

Hagymási Csilla Viktória

Hrivnák Erika

Izsó Bence

Kéri Vanda Julianna

Kiss Bence

Kovács Viktória Nóra

Lakatos Cintia Szilvia

Molnár Anna

Monoki Dávid

Nagy Adrienn

Sánta Brigitta

Szabó Anasztázia Piroska

Szabó Vivien Éva

Tassi Alexandra

Valánszki Helga

Voják Alexandra

Zahorán Vanessza Izabella

Zoltvány Tibor

 

1/9/5

Osztályfőnök: Zsilinszki-Kutasi Angéla

 

Tanulók:

Balogh Bernadett Vanda

Balogh Dzsenifer

Bányai Katalin Kitti

Bartha Attila

Boros Viktória

Danka Fanni

Domokos Gábor

Gál Krisztián István

Hegyesi Tímea

Horváth Laura Dorina

Kenézaljai Ferenc

Kesjár Dóra Jázmin

Konyár Kata

Kormányos Réka

Kurucz Adrienn Annamária

Mohácsi Stella Boglárka

Nagy Bernadett

Nagy-Pál Norbert

Pangert András

Petrovszki István

Poroszlai Zoltán

Szigeti László Adrián

Turi Dóra

Varga Lívia

 

1/9/6

Osztályfőnök: Tóth Péter

 

Tanulók:

Bakos Zsolt Alex

Benkő János

Cséby Gergő

Csima Balázs Péter

Gyemengyi Roland

Hegedűs Márk

Horváth Róbert

Kis-Deák Dominik

Kiss Dániel

Kovács Sándor

Nagy-Tóth Gábor

Palla Bálint

Szabó István

Szalacsi Barnabás Attila

Varga Viktor

 

1/9/7

Osztályfőnök: Balog Katalin

 

Tanulók:

Aradi Ibolya

Bagyinka Pál

Békési Ákos Attila

Békési Dóra Margaréta

Budai Benjámin

Büki Valentina Boglárka

Deák Tibor

Kocsis Nándor

Kurucz Barbara Szilvia

Márki-Kira Ádám

Mezger Csaba

Pribék Dzsenifer

Szalkai Zsófia Veronika

Szenczi Zsolt Bálint

Tóth Márk

Tóth Patrik Adrián

Uyar Sinem Julianna

Vengeter Norbert

 

10/A

Osztályfőnök: Várfalviné Vincze Ágnes

 

Tanulók:

Békési Nikolett Krisztina

Bohus-Krajó Vivien

Boros Bernadett

Czakó Anita

Czobor Laura

Elekes Viktória

Erdei Máté

Farkas Bernadett

Fekete Patrik Lajos

Gecse Anna

Gritta Dávid

Hermeczi Mária Magdolna

Hetényi Patrícia Tünde

Horváth Laura Brigitta

Huszár Áron Mihály

Ignácz Larissza Julianna

Kelemen Márton Gábor

Krizsán Katalin

Lászlótelki Lilla

Lázár Nikoletta

Lipták Alina

Martincsek Anna

Medovarszki Vivien

Pap Hajnalka

Püski Dorina

Sajtos Imola Jenni

Szakács Réka

Szücs Patrik

Török Fanni

Vörös Adél Rózsa

 

10/B

Osztályfőnök: Marik László

 

Tanulók:

Bacskai Krisztián

Botos Bettina

Csiffáry Szabolcs

Deim Vanda

Gulyás Anasztázia

Kincses Nikolett

Kiss Krisztina

Kovács Adrienn

Kovács Ticiána

Kupeczik Bianka

Kvasz Szabina Henrietta

Papp Nándor

Patai András

Szabó Lajos Szilveszter

Szántó Cintia Klaudia

Szántó Gréta

Szilágyi Viktória

Varga Zita

Varga Zsanett

 

2/10/1

Osztályfőnök: Jurkó Mária

 

Tanulók:

Benkó Diána

Bereczki Nóra

Börcsök Vivien

Csécsei Alexandra

Dolog Marianna

Fóris Dóra

Gál Regina Mária

Gulyás Raul Martin

Hajcsik Szabina

Ivanyics Klaudia Mercédesz

Kesztyűs Beatrix

Kovács Erzsébet Renáta

Laczó Barbara

Miczura Amanda

Simon Martina

Szabó Szimonetta

Zsótér Kitti Kata

 

2/10/2

Osztályfőnök: Kovács Sándor

 

Tanulók:

Andrékó Vanessza Fanni

Csikós Mercédesz

Domján Bianka Mónika

Iszáka Szilvia Bianka

Jenei Petra

Karlovszki Nikolett Erzsébet

Márta László Lajos

Mészáros Csaba

Mohácsi Zserald

Nagy Dávid Lajos

Nagy Laura

Sódar Krisztián

Szekerczés Mercédesz

Széplaki Dávid

Szlaninka Diána

Tokár Mariann Veronika

Varga Kitti

Varga Roland

 

2/10/3

Osztályfőnök: Molnárné Iván Éva

 

Tanulók:

Antal Dóra

Balog Szabina

Boda Mirella

Csordás Krisztina Veronika

Danczik Csilla

Dobrotka Tímea

Földesi Nikoletta

Gömöri Gabriella Krisztina

Gulyás Antónia

Ivanics Viktor Rajmond

Laczó Emese

Mazán Adrienn

Nagy Viktória

Pintér Kristóf Gábor

Rigó Dorkás

Simon Szabina Dominika

Szabó Henrietta

Szász Katalin

Török Rebeka

Tövisháti Balázs

Varga Viktória

Zelenyánszki Alexandra

Zsurka Máté

 

2/10/4

Osztályfőnök: Szlatki Dániel

 

Tanulók:

Bártfai Zsuzsanna

Csillám Amanda Viktória

Fülöp Szabolcs Márk

Jaskó Mercédesz Erika

Jelen Szebasztián Szilveszter

Kertész Réka

Kovács Enikő

Köteles Nóra

Latyák Enikő

Lunkán Nikolett

Nagy Vivien

Patai Anita Edit

Pop Patrik

Pós Diána

Roik Cintia

Sárközi Dominika

Szilágyi Erzsébet

Takács Georgina Gitta

Tarjányi Dzsenifer

 

2/10/5

Osztályfőnök: Harsányi Márton

 

Tanulók:

Benke Gitta Edina

Brücher Mónika

Brücher Szilvia

Czigla Ferenc

Czirok Enikő

Csávás Bettina Barbara

Hegyesi Tamás

Kasik Melinda

Kopócs Krisztián

Láda Balázs

Laurinyecz Márk

Makai Emese Zolna

Megyeri Mercédesz

Rajtár Róbert Dániel

Salamun Béla

Szabó Gábor

Szemán József

Szucsik Bence

Viczián Nikolett

 

2/10/6

Osztályfőnök: Láza János

 

Tanulók:

Fáskerti Vivien

Ferencz József Zoltán

Hajdú Ádám

Hajdu Alexandra

Hőgyes Dominika

Ilyés Bernadett

Kacsova Áron József

Kardos Péter

Kovács Péter

Leszkó Attila Géza

Matuz Ivett

Nagy Boglárka

Őri-Pocsaji István

Rankasz János

Ruck Zalán György

Szilasi Csaba

Vasadi Péter

Zsanda Martin Csaba

Zsidek Milán Máté

 

2/10/7

Osztályfőnök: Botos Roland

 

Tanulók:

Balog Barnabás

Balogh Ákos

Kruzsicz Krisztián Mihály

Mráz Fatime

Nagy Balázs

Neisz Gergő

Osgyáni Soma

Szabó Bence

Tóth Alexandra Natália

Tóth Dávid

Tóth Erika Alexandra

Tóth József Miklós

Urbanek Tímea

 

11/A

Osztályfőnök: Soós István

 

Tanulók:

Árgyelán Anita Natália

Baka Barbara

Biliczki Zoé Judit

Csatlós Anett Mercédesz

Deák Ervin

Éri Boglárka Erzsébet

Göblyös Bence

Gulyás Gabriella

Hankó Emese

Hégely Krisztina

Hrobár Réka Ilona

Karasz Lea Szonja

Karsai Péter Zoltán

Lakatos László

Lehoczki Csilla

Lovas Szilvia

Mazán Andrea

Mező Sára

Nagy Emese Dominika

Nagy Ildikó

Orvos Richárd

Papp Petra

Püski Henrietta

Socos Bálint

Szász Nárcisz

Szoroka László

Takács Anna

Unyatinszki Nelli

Vad Beáta Nikolett

Valach Dóra Andrea

Viczián Dávid Tamás

 

11/B

Osztályfőnök: Sajben Gábor

 

Tanulók:

Bagyinka Csenge

Baji Zsanett

Bodor Zsófia

Bokros Molli Zóra

Csizmadia Fanni

Diószegi Leila

Forgács Alexandra

Gál Mirella Barbara

Gáspár Petra

Győrfi Dávid

Hupka Anita Ibolya

Károlyi Cintia

Kormos Ramóna Renáta

Lakatos Róbert

Macht Evelin

Maczkó Dániel Bálint

Márton Napsugár

Moka Tünde Renáta

Pénzes Dániel

Sipos Péter

Tóth Barbara

Trajer Bernadett

Valkovszki Alexandra

Varga Attila

 

11/C

Osztályfőnök: Kovács János

 

Tanulók:

Bokros Zoé Tímea

Budai Mihály Tamás

Csuvarszki Andrea

Fésüs Adrián

Horváth Alexa Andrea

Matuska Barna

Nagy Krisztina

Óvári Nóra Laura

Pap Olívia

Petrovszki Dóra Petra

Szabó Dominika

Szoboszlai Száva Anikó

Sztanojev Eszter

Tóth Panna Stella

Ujvárosi Bettina

Vakarcs Marcell

Valente Cristian

Vass Károly

Vida Patrik Olivér

Vranka Roland

Zahorán Adrienn

Zsadányi Kitti

 

3/11/1

Osztályfőnök: Kis Gabriella

 

Tanulók:

Bohus Henrietta

Farkas Viktória

Fekete Bence Roland

Halász Kitti

Hegedűs Kitti

Jakab Szabina

Kendrella Dominika Krisztina

Kovács Alexandra

Kovács Krisztina

Kölüs Nikoletta

Kunos Richárd

Lipcsei Viktória

Marhás Alex Máté

Mező Dominik

Murvai György

Nagy Hilda Katalin

Nagy Richárd

Oláh Enikő

Peres Marianna

Petrás Gergő Mór

Petri György

Petrovszki Réka

Salka István

Soós Erika Lilla

Szabados Martin

Tapaszi Anna

Tóth Vivien

 

3/11/2

Osztályfőnök: Kiss Csanád

 

Tanulók:

Dér Dorina

Dohor Petra

Farkas Veronika

Földi Mónika Mária

Gábor Levente

Gasparik Zoltán

Kapocsán Panna Lili

Kaposi Virág

Kiss Péter Mihály

Krizsán Dzsesszika

Lados Anna Imola

Molnár Attila András

Nagy Tifani Krisztina

Orosz Dávid Róbert

Soós Albert

Szabados Fanni Zoé

 

3/11/3

Osztályfőnök: Molnár Erzsébet

 

Tanulók:

Aszódi János

Balog Gréta

Borbíró Tímea

Csaplár Dominika

Gecsei Kitti

Györösi Nikolett Kinga

Harascsák Barbara

Kovács Vivien Ramóna

Laczi Dominika Beatrix

Marti Hajnalka Boglárka

Miklós Katalin

Nádasdi Boglárka

Nagy Enikő

Nagy Regina Katinka

Nagykárpás Melinda

Pallag Adrienn Erika

Papp Dóra

Plenter Izabell

Sas Ildikó

Tóth Ivett Erika

Tóth Regina

Tölcsér Nikolett

Varga-Kiss Violetta

 

3/11/4

Osztályfőnök: Fazekas Erika

 

Tanulók:

Bene Viktória

Éri Kitti

Faragó Roland

Gyulavári Bálint

Hollósi Renátó Roland

Karkus Balázs Máté

Kmecz Krisztián Dávid

Kovács Bence

Kovács Milán

Kovács Patrik Zoltán

Körömi Zoltán Pál

Lévai Edina

Lipták Lilla Katalin

Mellár Regina Réka

Ökrös Dávid

Prókai Csilla

Styecz Edit

Svecz Réka

Szirbucz Péter

Torma Petra Éva

Zsiros Hunor

 

3/11/5

Osztályfőnök: Mányoki-Gera Andrea

 

Tanulók:

Bartyik Bernadett

Debreceni Fatima

Földi Gergő

Hidi Ádám

Kovács Boglárka

Kovács Zoltán

Papp Daniella

Peres Martina Mária

Purzsa Daniella Fruzsina

Rácz Martina

Szilágyi Erzsébet

Tassi Kitti Zsanett

Tompos Alexandra

Veres Vivien Vanessza

 

3/11/6

Osztályfőnök: Dr. Törökné Rábai Valéria

 

Tanulók:

Balog István

Balogh Vince

Bod Márton

Botlik Viktória

Bozsó Gergő

Csáki Bence

Fábián István

Faragó Lajos

Felegyi Dominik

Gálovics Levente

Herczeg Sándor

Horváth Tamás

Jansik Zsuzsanna Anita

Kovács Barbara

Kun Anett

Lipták Kata

Mészáros László Zsolt

Nagy Patrik

Orosz Gréta

Pap Nikolett

Papp Eleonóra

Repka György

Szilágyi Dániel

Vajda Valter

Závogyán Benjámin Krisztián

 

3/11/7

Osztályfőnök: Havas Istvánné

 

Tanulók:

Bacsa Viktória

Balogh Dzsenifer

Balogh György

Borbás Vivien

Fajó Bianka Eszter

Hlacs Szabolcs

Janicsek Dorka

Kelemen Adrián Patrik

Köteles Tamás János

Mohácsi Márk

Pápai Gábor

Simon Kitti

Székács Gabriella

Székely Cintia Alexandra

Tajti Dominik

Tóth Ákos Lajos

Varga Bence

 

12/A

Osztályfőnök: Vitányi Annamária

 

Tanulók:

Báthory-Szalai Zsuzsanna Ilona

Frankó Bálint

Gulyás Ildikó

Gyaraki Tímea

Harsányi Csaba

Liker Gréta

Marosvölgyi Szandra

Molnár Bianka

Monostori Dóra Anna

Piros Adrienn

Remete Anna

Sajben Péter Koppány

Sebők Georgina

Szabó Adrienn

Taját Mercédesz

Végh András

Zrena Klaudia

 

12/B

Osztályfőnök: Bagi Csaba

 

Tanulók:

Éri Vivien

Ézsely Marianna

Farkas Viktória

Gál János Gergő

Gyökös Bence

Márton Patrícia Rózsa

Mitykó Veronika

Molnár Dénes

Molnár Zsolt

Rybinski Norina

Sági Bence

Timár Alexandra

Tóth Antónia Márta

Vincze Krisztina

Vranka Daniella

Zatykó Lilla

 

12/C

Osztályfőnök: Dávidné Kovalcsik Gabriella

 

Tanulók:

Bajusz Nikolett

Balázs Kata

Borbély Zsombor

Ecker Kitti

Fenyvesi Angelika Nóra

Janecska Viktória Andrea

Jenei Kata

Kovács Vivien

Kun Andrea

Lipták Lilla

Marton Bettina

Nagy Cintia

Oláh Kristóf

Sotus Kitti

Szabó Gréta

Szabó Katalin

Uhrin Bettina

Varga Sára

Vrbovszki Mónika

 

1/13/A

Osztályfőnök: Hegedűs Krisztina

 

Tanulók:

Chlebniczki Kriszta

Gellai Vince Tamás

Gresó Barnabás

Harmati Judit

Kretovics Krisztina

Nánási-Gál Mirtill Mónika

Negye Vanessza

Nyisztor Miklós

Plavecz Adrián Ádám

Szabó Ilona

Végh Ferenc

 

2/14/A

Osztályfőnök: Sári Erika

 

Tanulók:

Benkő Zsanett Klaudia

Bertalan Bettina

Fegó Richárd Krisztián

Fodor Vivien Alexandra

Kórász Miklós

Kovács Anna

Mészáros Elvira

Rafaj Renáta Judit

Ribarics Margit Mária

Tarjányi László

Torma Réka

Vésztői Mariann

Zsiros Dóra

 

2/14/B

Osztályfőnök: Dorkó Iván

 

Tanulók:

Bíró Martin

Deli Tamás Zoltán

Faulháber Gábor

Frank István Ákos

Ivánka Szabina

Kesjár Viktória

Kondacs Vivien

Korcsok Nikolett

Kovács Emőke

Laurentzi Laura

Nagy Roland

Novák Vera

Oláh Gábor

Rafai Roberta

Sariczki Georgina

Sariczki Kira

Szántó Döníz

Tóth Ildikó

Varga Richárd

 

5/13/B

Osztályfőnök: Szabó Dezső

 

Tanulók:

Balán György

Beleznai Alexandra

Bencsik Hajnalka

Csávás Alexandra Klaudia

Csenki Márk Vilmos

Csete Szilvia

Dobrocsi Bence Csaba

Durkó Karolina

Gajdács Anita

Gálik Nikolett

Gillich Cintia

Gortka László

Irázi Márk

Jankai Karina Henriett

Kovács Petra

László Imre

Oláh Dorina

Prekup Bernát

Ragályi Orsolya Magdolna

Ruha Kitti Vivien

Sütő Gergő

Szabó Attila

Szatmári Katalin

Szatmári Mónika

Táncos Klaudia

Tóth Nikolett

Varga Alexandra Szilvia

Vaskor Alexandra

 

KK 12/D

Osztályfőnök: Pcsolinszky Júlia

 

Tanulók:

Arany Dorina Mónika

Barta Boglárka

Békési Róbert András

Djabbar Meriem

Dobos Flóra Szilvia

Domokos Imre

Füle Beáta Boglárka

Gál Anikó

Horti-Nagy Vanessza Szandra

Kocziha Csenge

Kovács Krisztina

Latyák András Szabolcs

Lázár Attila

Maczkó Lilla

Marton Tímea

Molnár Aser

Nagy Mihály Attila

Rácz Réka

Sándor Ferenc

Somogyi Szilvia

Soós Anett

Szabó Mariann

Szabó Nikoletta Kitti

Tóth Laura Sára

Varga Mercédesz

Varró Ildikó

Vida Zoltán

Virág Levente

 

KK 13/D

Osztályfőnök: Mák Beáta

 

Tanulók:

Balázs Erik Károly

Blága Petra

Bliznák Nikolett

Csuvarszki Bence

Elekes Nikoletta Ilona

Ferenczi Mihály

Galambos János

Gulyás Márkó

Gyebrovszki Dávid Richárd

Gyulai Norbert

Hőgye Izabella

Kis Kata

Komlódi Katalin

Kósa Erika

Kovács Adél

Kovalik Bence István

Lovas Zoltán

Megyeri Gábor

Szarvas Szabolcs

Tóth Enikő Elizabet

Zsombok Gábor

 

1/12/11

Osztályfőnök: Demóné Vig Gyöngyi

 

Tanulók:

Balogh Márta

Csikós Gergő

Dobi Eszter Ágnes

Gábor Ádám

Gábor Tamás

Gál Bence

Herbály Mónika

Hetényi Tamás

Károlyi Alexandra

Molnár Tamás

Oláh Fanni Diána

Prorok György

Roszik Renáta Barbara

Szalai Dávid Csaba

Székács Laura Irén

Szemenyei István

Tóth Tamara

 

KSZ 11/8

Osztályfőnök: Horváth Ferenc

 

Tanulók:

Báthory-Szalai Endre Zsolt

Bogár János Barna

Bondár György

Eke Bettina

Farsang Bendegúz

Fazekas Lajos

Ivanics Tamás Alex

Kapocsán Gabriella Irma

Kis Martin

Marton Dániel

Molnár Gréta

Molnár Katinka

Monostori Julianna Márta

Rózsa Martin

Somogyi Ádám Imre

Szirony Balázs Gábor

Török Annamária

 

KSZ 11/9

Osztályfőnök: Kispál Péter

 

Tanulók:

Gácsi Boglárka Adrienn

Juhász János Ferenc

Juhos Bence

Kardos Zoltán Bence

Kecskés Csilla

Kertmegi Laura

Király Krisztina

Kovács Anikó Alexandra

Nagy Bernadett Rózsa

Nándori Nikolett

Pikó Hajnalka

Potocska Amanda

Szikora Dorina

Timár Katalin

Tóth Noémi

Ungor Gábor

Üveges Mónika

Zolnai Katalin

 

KSZ 12/8

Osztályfőnök: Hódos Krisztián

 

Tanulók:

Balogh Bence

Bencsik Richárd

Benyeczkó Pál

Hajdu Márk

Horváth Dávid Tamás

Hrabovszki Donát

Kovács Tamás József

Kovács-Zemen Veronika

Kucsera Márk József

Lupsán Ilona Hedvig

Pákozdi Balázs

Patzer Attila Gábor

Rákóczi Gábor

Sárközi Alexandra Beatrix

Szabó Nikoletta

Szakál Márk Philip

Szimilkó János Pál

Vincze Gréta

 

KSZ 12/9

Osztályfőnök: Sáfár Renáta

 

Tanulók:

Csiaki Tímea

Dávid Vivien

Fazekas Krisztina

Gyovai Dániel

Hrobár Nikolett

Janicsek Diána Éva

Joó Leona

Kiss Nikolett Adrienn

Nagy Fruzsina Tamara

Nagy Szilvia

Orczifalvi Nikolett

Pojendán Emese

Révész Dániel

Szabó József

Táczi-Szabó Boglárka

Tóth Rita

Valah Mónika