Tanulóink névsora


 

 Tanulóink

a 2019/2020-as tanévben

 

 

 

9/A

Osztályfőnök: Melisné Hrivnák Mária

 

Tanulók:

Bacskai Orsolya

Balla Soma

Bereczki Tímea

Berke Napsugár

Bordás Daniella Vivien

Botyánszki Aliz

Dávid József

Dobra Flóra Dominika

Dóczi Abigél

Durajda Réka Lili

Faragó Anna Zsófia

Gulyás Máté Lajos

Gurszki Fruzsina

Karasz Zóra

Kis Otília Vivien

Mák Szabolcs

Mike Gabriella

Nagy Emese

Nagy Viktória

Németh Dániel

Paulik Eliza Róza

Platskó Balázs

Sipiczki Annamária

Tóth Virág

Vámos Zoltán Bertalan

 

 

9/B

Osztályfőnök: Mányoki-Gera Andrea

 

Tanulók:

Dézsi Róbert Milán

Domokos Dominika Viktória

Garai Zsaklin Leila

Jahaj Aida

Kaszai Lili

Kérdő Erik

Mihálik Márk István

Mikula Rebeka Petra

Mózes Máté Károly

Nagy-Pál Tímea

Perei Bojána

Sipaki Vivien

Szabó Lilien Mónika

Szatmári Lili

Szombathelyi Brúnó

Varga Amarilla Bibiána

Vitális Regina Tünde

 

 

1/9/1

Osztályfőnök: Juhász Andrásné

 

Tanulók:

Barát Mercédesz

Bárdon Csilla

Borsos Bernadett

Farkas Tifani Rózsa

Gényi Mónika Margit

Keller Dorina Brigitta

Likerecz Boglárka Szilvia

Mihalecz Evelin

Mihálik Virág

Mihuca Zoltán

Nagy Romina Ilona

Ötvös Kira

Pardi Dominika Terézia

Ragályi Fanni

Simon Dóra

Soós Csilla Virág

Szalkai Zsófia Veronika

Tamcses Dorina Ibolya

Váczi Veronika

Varga Gréta

Zahorán Attila

Zámbó Réka

 

 

1/9/2

Osztályfőnök: Kiss Csanád

 

Tanulók:

Bogya Erika

Boncza Csilla

Budai Nikolett Csilla

Bugyik Nikoletta Julianna

Czakó Tibor Roland

Hajdú Levente

Juhász Zsolt

Kormányos Fanni

Nadicsán Szabina Erzsébet

Nehéz Ilona

Papp Emese Bianka

Szegvári Renáta

 

 

1/9/3

Osztályfőnök: Tóth Péter

 

Tanulók:

Bácsi Viktória Vivien

Balogh Eszter

Dandár Noémi Anett

Dankó Hajnalka

Födelevics Roxána

Jantyik Vivien Kitti

Komlósi Dóra

Krámli Viktória Andrea

Mohácsi Gina

Nagy Beatrix

Őri-Pocsaji Ildikó Magdolna

Perle Dorina

Pocsaji Alexandra Nikolett

Pribék Bettina

Serkédi Viktória Tímea

Szalacsi Barnabás Attila

Szalacsi Fanni Andrea

Sztojka Dorina Mercédesz

Vámos Zsombor

 

 

1/9/4

Osztályfőnök: Demóné Víg Gyöngyi

 

Tanulók:

Bujdosó Nikolett

Buruzs Bettina

Csarnai Ádám Gyula

Faragó Gergő

Fodor Zsófia

Keresztesi Anasztázia

Kovács Fanni

Lakatos Krisztofer

Lakatos Laura

Lakita Nikoletta Fanni

Lehoczki Attila

Miczura Kornélia Szabrina

Mohácsi Raul Richárd

Molnár Nóra

Nagy Dániel

Szabó Viktória

Szekerczés András Ferenc

Szilágyi Dorina

Szórádi Patrik

Tóth Bence

Tóth Csaba

Vágó Brigitta Valentina

Valánszki Helga

Vass Stella Ráhel

Vrbovszki Vanessza Jázmin

 

 

1/9/5

Osztályfőnök: Fábián Tímea

 

Tanulók:

Aradi Ida

Benkó Gábor

Borsos Renáta

Böőr Enikő

Budai Zsolt Bálint

Csávás Bálint

Daru Alexa

Enyedi Szabolcs

Erdős Norman

Faragó Károly

Farkas Sándor Jenő

Gál Gábor

Galó Richárd Pál

Hegedüs Alex

Inásel Dorina Magdolna

Kis Tamás Gábor

Körözsi Krisztián

Menyhárt Márk

Mohácsi Dzsesszika

Mohácsi Mirella

Molnár Viktor Imre

Nagy Roland

Nagy Zsolt

Opavszki Szabolcs Viktor

Sánta Imre Richárd

Vengeter Norbert

 

 

1/9/6

Osztályfőnök: Havas Istvánné

 

Tanulók:

Edlich Dominik

Konyár Szabolcs

Kovács Sándor

Kozák Péter

Miklos Lajos Gyula

Mohácsi Péter

Nagy Enikő

Nagy-Tóth Gábor

Orsós Attila

Pap Márkó

Pap Patrik

Papp Bálint

Petes Tamara

Porcellán Szebasztián

Prágai Gergő

Rózsa Szabolcs Erik

Sarkadi Ferenc

Stefán Roland József

Takács Cintia Alexa

Török Tamás

Turbucz Bernadett

Valuj Erika Kitti

Vantara Bettina

Vida Viktória

Vidovenyecz Pál Róbert

Zakocs Ákos István

 

 

10/A

Osztályfőnök: Gyulai Éva

 

Tanulók:


Botyánszki Klarissza

Gedó Cintia

Gulyás Zoltán

Györfi Blanka

Gyulai Hajnalka Csilla

Kamerda Eszter

Kanalas Cintia Vanessza

Málik Szimonetta Mónika

Máté Alexandra Bianka

Mazán Barnabás

Mihalik Vincent Csaba

Molnár Mónika

Muszka Napsugár Mária

Nagy Kálmán

Nagy Levente Bálint

Polgár Nóra

Rózsa Lili

Szabó Szilárd Attila

Szabó Vivien

Szécsi Lili

Szoroka Evelin

Trnyik Vivien

Varga Viktória

Vatrán Boglárka

Veres Viktória Kata

Vidó Roland

Zahorán Virág

 

 

10/B

Osztályfőnök: Plaukity Zsuzsanna

 

Tanulók:

Bittó Bercel

Faragó Richárd

Gyucha Bálint

Herendi Krisztián Sándor

Juhász Gerda Erzsébet

Kiss Márton

Kostyálik Kinga

Kovács Kinga

Kukola Virág

Pákozdi Péter

Rácz Dzsenifer

Samu Lili

Szabó Botond Tibor

Szabó Máté Erik

Szigeti Dzsenifer

Takács Gábor Zsolt

Varga József Tibor

Varga Olivér

Zétényi Barbara

 

 

2/10/1

Osztályfőnök: Molnár Erika

 

Tanulók:

Albert Nikolett Tünde

Bacsa Nikolett

Baráth Evelin

Bereczki Balázs Barna

Botás Zsuzsanna

Czeglédi Henrietta

Csongrádi Mónika

Debreceni Tímea

Détár Boglárka

Fási Bianka

Kovács Aliz

Kovács Kevin Zsolt

Kovács Krisztina

Köteles Kornélia

Mezei Violetta Barbara

Pipó Tímea

Pribojszki Dominika

Rácz Jázmina Vanda

Sarkadi Mercédesz

Szeles Brigitta

Uyar János Patrik

Varga Viktória Szilvia

Varjú Bianka

Vida-Szűcs Vivien

Zakál Emese Noémi

Zsótér Vivien

 

2/10/2

Osztályfőnök: Csete Erzsébet

 

Tanulók:

Bencsik Dániel

Bere Ágnes Dominika

Berke Rajmond Gyula

Börcsök Bianka

Cselovszki Szabolcs

Ilyés Andrea Gizella

Jenei Márk

Laukó Tünde

Német Nikolett

Pénzes Gábor

 

2/10/3

Osztályfőnök: Szabóné Csendes Ildikó

 

Tanulók:

Balog Tamara Veronika

Bartolák Bettina

Czövek Bianka

Daróczi Mónika Alexandra

Dékány Emese

Diaconu Kinga Edina

Dunai Vivien

Károlyi Tamara

Korcsok Dániel

Kovács Ildikó

Kun Fruzsina

Lakatos Csaba

Mák Imola

Miklós Krisztián

Molnár Gabriella

Móra Alexandra

Perle Henrietta

Pősze Nikolett Szilvia

Rajeczki Levente Patrik

Takács Anna Rebeka

Takács Máté

Várnai Ágnes

Werner Renáta

Zleovszki Zoé

 

2/10/4

Osztályfőnök: Laskai Attila

 

Tanulók:

Ásós Géza

Dunai Adrián

Gerendely Enikő

Hagymási Csilla Viktória

Hrivnák Erika

Izsó Bence

Kéri Vanda Julianna

Kiss Bence

Kovács Viktória Nóra

Lakatos Cintia Szilvia

Nagy Adrienn

Sánta Brigitta

Szabó Anasztázia Piroska

Tassi Alexandra

Voják Alexandra

Zahorán Vanessza Izabella

Zoltvány Tibor

 

2/10/5

Osztályfőnök: Zsilinszki-Kutasi Angéla

 

Tanulók:

Balogh Bernadett Vanda

Balogh Dzsenifer

Bányai Katalin Kitti

Bartha Attila

Boros Viktória

Danka Fanni

Domokos Gábor

Hegyesi Timea

Horváth Laura Dorina

Kesjár Dóra Jázmin

Konyár Kata

Kormányos Réka

Kurucz Adrienn Annamária

Mohácsi Stella Boglárka

Nagy Bernadett

Nagy-Pál Norbert

Petrovszki István

Szigeti László Adrián

Turi Dóra

Varga Lívia

 

2/10/6

Osztályfőnök: Balog Katalin

 

Tanulók:

Aradi Ibolya

Bagyinka Pál

Békési Ákos Attila

Békési Dóra Margaréta

Benkő János

Budai Benjámin

Büki Valentina Boglárka

Csima Balázs Péter

Deák Tibor

Gyemengyi Roland

Hegedűs Márk

Horváth Róbert

Kis-Deák Dominik

Kiss Dániel

Kocsis Nándor

Kurucz Barbara Szilvia

Márki-Kira Ádám

Mezger Csaba

Palla Bálint

Pribék Dzsenifer

Szabó István

Szenczi Zsolt Bálint

Tóth Márk

Tóth Patrik Adrián

Uyar Sinem Julianna

Varga Viktor

 

 

11/A

Osztályfőnök: Várfalviné Vincze Ágnes

 

Tanulók:

Árgyelán Anita Natália

Békési Nikolett Krisztina

Bohus-Krajó Vivien

Boros Bernadett

Czakó Anita

Czobor Laura

Elekes Viktória

Erdei Máté

Farkas Bernadett

Fekete Patrik Lajos

Gecse Anna

Gritta Dávid

Hermeczi Mária Magdolna

Hetényi Patrícia Tünde

Horváth Laura Brigitta

Huszár Áron Mihály

Jakusovszki Zsófia

Kelemen Márton Gábor

Krizsán Katalin

Lászlótelki Lilla

Lázár Nikoletta

Lipták Alina

Martincsek Anna

Medovarszki Vivien

Pap Hajnalka

Püski Dorina

Szakács Réka

Szücs Patrik

Török Fanni

Vörös Adél Rózsa

 

11/B

Osztályfőnök: Marik László

 

Tanulók:

Bacskai Krisztián

Csiffáry Szabolcs

Deim Vanda

Gulyás Anasztázia

Kincses Nikolett

Kiss Krisztina

Kovács Adrienn

Kovács Ticiána

Kupeczik Bianka

Kvasz Szabina Henrietta

Papp Nándor

Patai András

Szabó Lajos Szilveszter

Szántó Gréta

Szilágyi Viktória

Varga Zita

Varga Zsanett

 

 

3/11/1

Osztályfőnök: Jurkó Mária

 

Tanulók:

Benkó Diána

Bereczki Nóra

Börcsök Vivien

Csécsei Alexandra

Fóris Dóra

Gál Regina Mária

Gulyás Raul Martin

Hajcsik Szabina

Ivanyics Klaudia Mercédesz

Kesztyűs Beatrix

Kovács Erzsébet Renáta

Laczó Barbara

Miczura Amanda

Simon Martina

Szabó Szimonetta

Zsótér Kitti Kata

 

3/11/2

Osztályfőnök: Kovács Sándor

 

Tanulók:

Andrékó Vanessza Fanni

Csikós Mercédesz

Domján Bianka Mónika

Iszáka Szilvia Bianka

Jenei Petra

Karlovszki Nikolett Erzsébet

Márta László Lajos

Mészáros Csaba

Mohácsi Zserald

Nagy Dávid Lajos

Nagy Laura

Sódar Krisztián

Szekerczés Mercédesz

Széplaki Dávid

Szlaninka Diána

Tokár Mariann Veronika

Varga Kitti

Varga Roland

 

3/11/3

Osztályfőnök: Molnárné Iván Éva

 

Tanulók:

Antal Dóra

Balog Szabina

Boda Mirella

Csordás Krisztina Veronika

Danczik Csilla

Dobrotka Tímea

Földesi Nikoletta

Gömöri Gabriella Krisztina

Gulyás Antónia

Ivanics Viktor Rajmond

Laczó Emese

Mazán Adrienn

Nagy Viktória

Pintér Kristóf Gábor

Simon Szabina Dominika

Szabó Henrietta

Szász Katalin

Tölcsér Nikolett

Török Rebeka

Tövisháti Balázs

Varga Viktória

Zelenyánszki Alexandra

Zsurka Máté

 

3/11/4

Osztályfőnök: Szlatki Dániel

 

Tanulók:

Bártfai Zsuzsanna

Csillám Amanda Viktória

Fülöp Szabolcs Márk

Jaskó Mercédesz Erika

Jelen Szebasztián Szilveszter

Kertész Réka

Kovács Enikő

Köteles Nóra

Latyák Enikő

Lunkán Nikolett

Nagy Vivien

Patai Anita Edit

Pop Patrik

Pós Diána

Roik Cintia

Takács Georgina Gitta

Tarjányi Dzsenifer

 

3/11/5

Osztályfőnök: Harsányi Márton

 

Tanulók:

Brücher Mónika

Brücher Szilvia

Czigla Ferenc

Czirok Enikő

Csávás Bettina Barbara

Hegyesi Tamás

Kasik Melinda

Kopócs Krisztián

Láda Balázs

Laurinyecz Márk

Makai Emese Zolna

Megyeri Mercédesz

Rajtár Róbert Dániel

Salamun Béla

Szabó Gábor

Szemán József

Viczián Nikolett

 

3/11/6

Osztályfőnök: Láza János

 

Tanulók:

Fáskerti Vivien

Ferencz József Zoltán

Hajdú Ádám

Hajdu Alexandra

Hőgyes Dominika

Ilyés Bernadett

Kacsova Áron József

Kardos Péter

Kovács Péter

Leszkó Attila Géza

Matuz Ivett

Nagy Boglárka

Őri-Pocsaji István

Rankasz János

Ruck Zalán György

Szilasi Csaba

Vasadi Péter

Zsanda Martin Csaba

Zsidek Milán Máté

 

3/11/7

Osztályfőnök: Botos Roland

 

Tanulók:

Balog Barnabás

Balogh Ákos

Kruzsicz Krisztián Mihály

Mráz Fatime

Nagy Balázs

Neisz Gergő

Osgyáni Soma

Szabó Bence

Tóth Alexandra Natália

Tóth Dávid

Tóth Erika Alexandra

Tóth József Miklós

Urbanek Tímea

 

12/A

Osztályfőnök: Soós István

 

Tanulók:

Baka Barbara

Csatlós Anett Mercédesz

Deák Ervin

Éri Boglárka Erzsébet

Göblyös Bence

Gulyás Gabriella

Hankó Emese

Hégely Krisztina

Hrobár Réka Ilona

Karasz Lea Szonja

Karsai Péter Zoltán

Lakatos László

Lehoczki Csilla

Lovas Szilvia

Mazán Andrea

Mező Sára

Nagy Emese Dominika

Nagy Ildikó

Orvos Richárd

Papp Petra

Püski Henrietta

Socos Bálint

Szász Nárcisz

Szoroka László

Takács Anna

Unyatinszki Nelli

Vad Beáta Nikolett

Valach Dóra Andrea

Viczián Dávid Tamás

 

12/B

Osztályfőnök: Sajben Gábor

 

Tanulók:

Bagyinka Csenge

Baji Zsanett

Bodor Zsófia

Bokros Molli Zóra

Csizmadia Fanni

Diószegi Leila

Forgács Alexandra

Gál Mirella Barbara

Gáspár Petra

Győrfi Dávid

Hupka Anita Ibolya

Károlyi Cintia

Kormos Ramóna Renáta

Lakatos Róbert

Macht Evelin

Maczkó Dániel Bálint

Márton Napsugár

Moka Tünde Renáta

Pénzes Dániel

Sipos Péter

Tóth Barbara

Trajer Bernadett

Valkovszki Alexandra

Varga Attila