Díjak, versenyek



Akikre büszkék vagyunk!
 

 
Az alábbiakban szemezgetünk diákjaink eredményei közül!
 
Szívből gratulálunk minden, eredményt elért diákunknak és felkészítő tanáraiknak!
 

 

 

Versenyeken elért eredmények

2017/2018. tanév

 

 

Verseny elnevezése

Tanuló neve

Tanuló osztálya

Helyezés

Felkészítő tanár

OSZKTV – Humán kategória

Regionális döntő

Gulyás Antónia

1/9/3

4. helyezés

Tóth Péter

OSZKTV – Humán kategória

Regionális döntő

Nagy Balázs

1/9/7

8. helyezés

Tóth Péter

OSZKTV – Humán kategória

Országos döntő

Aszódi János

2/10/3

15. helyezés

Tóth Péter

OSZKTV – Humán kategória

Országos döntő

Gecsei Kitti

2/10/3

8. helyezés

Tóth Péter

OSZKTV – Reál kategória

Országos döntő

Felegyi Dominik

2/10/6

4. helyezés

Molnár Erzsébet

Moravszki János

OSZTV

Középdöntő

Vágó Edina

5/13/C

 

Hegedűs Krisztina

Jurkó Mária

Kondacs Judit

Sári Erika

Kispál Péter

Sáfár Renáta

Molnár Erika

Kis Gabriella

Vassné Dobra Julianna

OSZTV

Országos döntő

Kovács Anita

2/14/A

4. helyezés

SZKTV

Országos döntő

Borzán Mihály

KSZ 12/10

1. helyezés

SZKTV

Országos döntő

Kassai Anett

KSZ 12/10

4. helyezés

SZKTV

Országos döntő

Szalóki Krisztina

KSZ 12/8

2. helyezés

Havas Istvánné

Gecsei Tamásné

Lipcsei László

Laurinyecz Edit

SZKTV

Országos döntő

Dudás Barbara

KSZ 12/8

4. helyezés

Havas Istvánné

Gecsei Tamásné

Lipcsei László

Laurinyecz Edit

ÁSZÉV

Országos döntő

Dobrocsi Bence

12/B

8. helyezés

Szabó Dezső

Dorkó Iván

Molnárné Iván Éva

Hanyecz Ernő Antalné

Grószné Hegedűs Ibolya

ÁSZÉV

Országos döntő

Gálik Nikolett

12/C

15. helyezés

Harsányi Márton

Szlatki Dániel

Hanyecz Ernő Antalné

Grószné Hegedűs Ibolya

Balog Katalin

ÁSZÉV

Országos döntő

Kovács Gábor

12/C

16. helyezés

ÁSZÉV

Országos döntő

Beleznai Alexandra

12/C

20. helyezés

ÁSZÉV

Országos döntő

Benyovszki Balázs Zoltán

12/C

23. helyezés

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny

Megyei forduló

Szabó Gréta

11/C

2. helyezés

Vodiláné Borsos Ildikó

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny

Megyei forduló

Bohus-Krajó Vivien

9/A

11. helyezés

Várfalviné Vincze Ágnes

Nagy Imre Emlékverseny

Országos döntő

Balogh Ervin,

Gál Bence,

Prorok György

13/D

2. helyezés

Soós István

Nagy Imre Emlékverseny

Országos döntő

Kovács Gábor,

Radeczki Enikő,

Sallai Klaudia

12/C

4. helyezés

Mák Beáta

e-Figyelő

Országos döntő

Sipos Péter

Sági Bence

Gyökös Bence

11/B

10. helyezés

Zsilinszki-Kutasi Angéla

XXII. Hajnal Imre Matematika Tesztverseny

Gulyás Raul

1/9/1

2. helyezés

Melisné Hrivnák Mária

Grand Tour Közgé Turisztikai Verseny

Nagy Ildikó

Nagy Emese

Mazán Andrea

10A

 

Tóth Enikő

I. Nemes Tihamér Középiskolai TIT TELC Idegennyelvi Verseny

Bartha Attila

9/A

6. helyezés

Erdélyi Lajosné

I. Nemes Tihamér Középiskolai TIT TELC Idegennyelvi Verseny

Lászlótelki Lilla

9/A

7. helyezés

Erdélyi Lajosné

Diákolimpia Futsall Megyei Döntő

csapat

 

1. helyezés

Marik László

Súlyemelő Diákolimpia Országos Döntő

Mitykó Veronika

11/B

1. helyezés

Bökfi János

(Szabóné Csendes Ildikó)

Fair Play Kupa fiú

csapat

 

1. helyezés

Marik László

Fair Play Kupa leány

csapat

 

1. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Városi Középiskolás Bajnokság Röplabda leány

csapat

 

1. helyezés

Sajben Gábor

Városi Középiskolás Bajnokság Kosárlabda fiú

csapat

 

2. helyezés

Botos Roland

Városi Középiskolás Bajnokság Kosárlabda leány

csapat

 

2. helyezés

Döge Sándor

Városi Középiskolás Bajnokság Labdarúgás leány

csapat

 

3. helyezés

Láza János

Városi Középiskolás Bajnokság Labdarúgás fiú

csapat

 

1. helyezés

Marik László

Országos Diákolimpia Atlétika Mezei futás

Zahorán Adrienn

10/C

11. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó Döge Sándor

Országos Diákolimpia Atlétika 800 m

Zahorán Adrienn

10/C

4. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó Döge Sándor

Országos Diákolimpia Súlyemelés

Mitykó Veronika

11/B

1. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Megyei Diákolimpia

atlétika 1500 m.

Zahorán Adrienn

10/C

1. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó Döge Sándor

Megyei Diákolimpia

Atlétika Mezei Futás

Zahorán Adrienn

10/C

1. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Országos Diákolimpia

Darts

Orosz Gréta

2/10/6

4. helyezés

Marik László

Országos Diákolimpia

Kispályás labdarúgás

Csapat

 

10. helyezés

Marik László

Megyei Futsal

Fiú csapat

 

1. helyezés

Marik László

Megyei Futsal

Lány csapat

 

1. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Városi Kosárlabda

Fiú csapat

 

3. helyezés

Botos Roland

Városi Kosárlabda

Lány csapat

 

2. helyezés

Döge Sándor

Városi Röplabda

Lány csapat

 

1. helyezés

Sajben Gábor

Megyei Diákolimpia

Labdarúgás

Lány csapat

 

3. helyezés

Láza János

Diákolimpia

Labdarúgás

Fiú csapat

 

4. helyezés

Láza János

Diákolimpia

Labdarúgás

Lány csapat

 

3. helyezés

Marik László

Illéssy Gasztro Kupa

Dudás Barbara

KSZ12/8

1. helyezés

Lipcsei László

Illéssy Gasztro Kupa

Zsilinszki Diána

3/11/3

különdíj

Lipcsei László

Illéssy Gasztro Kupa

Domokos Imre

3/11/3

különdíj

Lipcsei László

Letenyey Gasztro Verseny

Bozsó Gergő

2/10/6

2. helyezés

Horváth Ferenc

Letenyey Gasztro Verseny

Dávid Natanel

3/11/6

3. helyezés

Horváth Ferenc

Letenyey Gasztro Verseny

Csaplár Dominika

2/10/3

4. helyezés

Kovács Sándor

Letenyey Gasztro Verseny

Nádasdi Boglárka

2/10/3

4. helyezés

Kovács Sándor

Letenyey Gasztro Verseny

Svecz Réka

2/10/4

4. helyezés

Laskai Attila

Letenyey Gasztro Verseny

Gyulavári Bence

2/10/4

4. helyezés

Laskai Attila

 

 

Versenyeken elért eredmények

2016/2017. tanév

 

Verseny elnevezése

Tanuló neve

Tanuló osztálya

Helyezés

Felkészítő tanár

PénzSztár verseny

Megyei döntő

Németh Kitti

Annus Csaba

Gersényi Izabella

Kiss Zoltán

13/B

5. helyezés

Szabó Dezső

Illéssy Gasztro Kupa

Tóth Katalin

Oláh Anita

 

1. helyezés

Lipcsei László

Kovács Sándor

Illéssy Gasztro Kupa

Kiss Erika

 

3. helyezés

Lipcsei László

Kovács Sándor

Tortamustra

Hőgye Izabella

3/11/3

Legjobb diák

Grószné Hegedűs Ibolya

Értékmérő

Megyei verseny

Gazda Alexandra, Sztraczinszki Nóra Fanni, Radeczki Enikő, Turcsik Dávid

11/C

3. helyezés

Harsányi Márton

Értékmérő

Megyei verseny

Németh Kitti

Annus Csaba

Kárai Kitti

Szabó Ákos

13/B

4. helyezés

Szabó Dezső

OSZTV

Országos döntő

Czene Julianna

14/B

4. helyezés

Dorkó Iván

Havas Istvánné

Horváth Ferenc

Mladonyiczki László

SZKTV

Országos döntő

Gulyás Márkó

3/11/1

2. helyezés

 

SZKTV

Országos döntő

Kindli Tünde

KSZ 12/9

4. helyezés

Jurkó Mária

Sári Erika

Kispál Péter

OSZKTV – Reál kategória

Országos döntő

Felegyi Dominik

1/9/6

3. helyezés

Molnár Erzsébet

Zsilinszki-Kutasi Angéla

Bagi Csaba

OSZKTV – Humán kategória

Országos döntő

Domokos Imre

2/10/3

8. helyezés

Tóth Péter

Szenvedélyünk az egészség

Kovács Gábor

Turcsik Dávid

Bondár György

11/C

1. helyezett

Poroszlainé Bereczki Veronika

Sznopek Anita

Szenvedélyünk az egészség

Kun Dalma

Sztraczinszki Nóra Fanni

Radeczki Enikő

11/C

5. helyezett

Poroszlainé Bereczki Veronika

Sznopek Anita

Területi elsősegélynyújtó verseny

BSZC Szent-Györgyi Albert Szakközépiskola

Bondár György

Kovács Gábor

Kun Dalma

Radeczki Enikő

Sztraczinszki Nóra Fanni

11/C

 

1. helyezés

Sznopek Anita

Területi elsősegélynyújtó verseny

BSZC Szent-Györgyi Albert Szakközépiskola

Bogár János

Marton Dániel

Nánási-Gál Mirtill, Plavecz Adrián

Turcsik Dávid

11/C

3. helyezés

Sznopek Anita

Megyei elsősegélynyújtó versenyen

Csabagyöngye Kulturális Központ

Bondár György

Kovács Gábor

Kun Dalma

Radeczki Enikő

Sztraczinszki Nóra Fanni

11/C

2. helyezés

Sznopek Anita

Súlyemelés országos bajnokság

Mitykó Veronika

10/B

1. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Diákolimpia

Országos döntő

Cselgáncs

Gyáni Amanda

11/C

8. helyezés

Marik László

Diákolimpia

Országos döntő

Súlyemelés

Mitykó Veronika

10/B

1. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Diákolimpia

Országos döntő

Súlyemelés

Prorok György

12/D

8. helyezés

Láza János

Megyei Diákolimpia

Atlétika

Zahorán Adrienn

10/A

400 m 1. helyezés

800 m. 2. helyezés

Mezeifutás: 3. helyezés

Döge Sándor

Megyei Diákolimpia

Atlétika

Hetényi Tamás

2/10/5

100 m 2. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Városi Röplabda bajnokság

lány

csapat

 

3. helyezés

Sajben Gábor

Városi Kosárlabda bajnokság

lányok

csapat

 

1. helyezés

Döge Sándor

Teremfoci Városi bajnokság

csapat

 

2. helyezés

Marik László

 

Versenyeken elért eredmények

2015/2016. tanév

  

Verseny elnevezése

Tanuló neve

Tanuló osztálya

Helyezés

Felkészítő tanár

Nagy Imre Emlékverseny,

Országos döntő

Lipták-Pikó Regina Barbara,

Eke Bettina,

Sipos Fruzsina

13/C

 

10/B

10/B

 

Mák Beáta

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny,

Regionális forduló

Kiss Bettina,

Takács Regina,

Török Bernadett,

Lipták-Pikó Regina Barbara

13/C

6. helyezés

Szilágyi László

Édes Anyanyelvünk Megyei Nyelvhasználati Verseny

Kiss Bettina

13/C

2. helyezés

Szilágyi László

OSZKTV

Regionális döntő

Tóth Enikő,

Vida Zoltán

2/10/3

2. helyezés

Tóth Péter

OSZKTV

Regionális döntő

Arany Dorina

1/9/3

4. helyezés

Tóth Péter

„Így élünk mi vidéken”- novellaíró pályázat

Pákozdi Balázs,

Nánási Barbara

11/B

11/B

Különdíj

Különdíj

Szilágyi László

„Így élünk mi vidéken”- novellaíró pályázat

Popol Melissza Mónika,

Kovács Liliána

11/A

Különdíj

Várfalviné Vincze Ágnes

Én itthon maradok”- országos esszéíró pályázat

Pázmándi Mariann

13/C

8. helyezés

Szilágyi László

 TIT Tehetséggondozó Országos Földrajz Verseny

Bodor Zsófia

9/B

2. helyezés

Soós István

Lány Kosárlabda

Városi Bajnokság

1. helyezés

Döge Sándor

Lány Röplabda

Városi Bajnokság

3. helyezés

Sajben Gábor

Lány Labdarúgás

Városi Bajnokság

1. helyezés

Láza János

Fiú Labdarúgás

Városi Bajnokság

4. helyezés

Sajben Gábor

Futsal fiú

Megyei döntő

2. helyezés

Láza János

Középiskolai Sportparádé

3. helyezés

Sajben Gábor

Atlétika: egyéni mezei futóverseny megyei döntő

Zahorán Adrienn

9/NY

3. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Atlétikai Ügyességi CSB

(megyei döntő)

2. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Atlétika országos diákolimpia döntő 200 m

Zahorán Adrienn

9/NY

8. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Atlétika országos diákolimpia döntő 110 m gátfutás

Ujházi Balázs András

12/B

2. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

Atlétika országos diákolimpia döntő 100 m síkfutás

Hetényi Tamás

1/9/5

10. helyezés

Szabóné Csendes Ildikó

B33 Kosárlabda Országos Streetball Verseny

(leány megyei)

4. helyezés

Botos Roland

B33 Kosárlabda Országos Streetball Verseny

(fiú megyei)

4. helyezés

Botos Roland

Fair Play Cup

Megyei döntő

2. helyezés

Láza János

Súlyemelés Országos Diákolimpia Döntő

Mitykó Veronika

9/B

2. helyezés

 

Súlyemelés Országos Diákolimpia Döntő

Prorok György

3/11/3

6. helyezés

 

Haditorna

1. helyezés

 

Göndöcs Benedek Gasztronómiai Emlékverseny

Máté Gábor,

Czifra Angéla Stella

 

Antal Katalin,

Kovács Evelin

 

Varga Ditta Ninetta,

Tomka Nikolett

2/10/1

3/11/1

 

 

KSZ/11/9

 

 

 

1/9/1

 

1. helyezés

 

 

Különdíj

 

 

 

3. helyezés

 

Vitányi Annamária

 

 

Kispál Péter

 

  

Vassné Dobra Julianna

 

„Aranyos kereskedők” vetélkedő

 

Gulyás Márkó,

Sipka Mónika

2/10/1

3. helyezés

Kispál Péter

SZKTV

Középdöntő

Józsa Szabina

3/11/1

 

Kispál Péter,

Vassné Dobra Julianna

Tortamustra a Munkácsyban

Hőgye Izabella

2/10/3

4. helyezés

Lipcsei László

Tortamustra a Munkácsyban

Galambos János

2/10/3

3. helyezés

Lipcsei László

Göndöcs Benedek Országos Gasztronómiai Emlékverseny

Takács Regina,

Lipták-Pikó Regina Barbara

13/C

1. helyezés

Hanyecz Ernő Antalné,

Sipaki Norbert

Göndöcs Benedek Országos Gasztronómiai Emlékverseny

Telek Norbert,

Maliga Dávid

KSZ/12/6

Különdíj

Tóth Enikő,

Hanyecz Ernő Antalné 

Göndöcs Benedek Országos Gasztronómiai Emlékverseny

Debreczeni Noémi,

Fazekas Györgyi

KSZ/12/6

1. helyezés

Lipcsei László

Mislenicei Nemzetközi Szakácsverseny

Deli Balázs, Hermeczi Tamás Ádám

KSZ/11/8

1. helyezés

Tuska János

OSZTV

Sztanojev Máté

2/14/BV

7. helyezés

Aradszky Ilona Éva

  

 

Versenyeken elért eredmények

2014/2015. tanév

 

Verseny elnevezése

Tanuló neve

Tanuló osztálya

Helyezés

Felkészítő tanár

Lány Röplabda Városi Bajnokság

1. helyezés

Sajben Gábor

Középiskolai Sportparádé

2. helyezés

Döge Sándor

Szenvedélyünk az egészség!

Bogár János Barna,

Kun Dalma,

Turcsik Dávid

9/C

2. helyezés

Bánfi Edina,

Sznopek Anita

Lány Labdarúgás Városi Bajnokság

1. helyezés

Láza János

Fiú Kosárlabda Városi Bajnokság

1. helyezés

Botos Roland

Lány Kosárlabda Városi Bajnokság

1. helyezés

Döge Sándor

OSZKTV Regionális forduló

Czene Dávid

1/9/6

8. helyezés

Moravszki János

SZKTV

Tóth Péter

2/12/5

6. helyezés

Kiss Csanád

OSZKTV – Humán kategória,

Országos döntő

Benke Máté

2/10/3

3. helyezés

Tóth Péter

OSZKTV – Reál kategória, Regionális forduló

Kurunczi Vivien,

Czene Dávid,

Prorok György

1/9/1

 

1/9/6

2/10/3

12. helyezés

 

8. helyezés

17. helyezés

Molnár Erzsébet

Tóth Melanzs - Így élünk mi vidéken

Pázmándi Mariann

12/C

1. helyezés

Szilágyi László

Pénzsztár verseny Megyei döntő

 

Csicsári Bálint,

Gyebnár Vince István,

Gyulai István,

Marhás Márk Róbert 

11/B

4. helyezés

Csapó Ágnes

Az „Első 1 millióm” – online vetélkedő

Csicsári Bálint,

Gyulai István,

Marhás Márk Róbert

 

Gyebnár Vince István,

Málik Richárd,

Felföldi Martin

 

Molnár Tamás,

Kiss Patrick,

Kovács Lóránt

 

11/B

 

 

11/B

13/C

 

  

13/C

 

Különdíj

 

 

 

5. helyezés

 

 

 

4. helyezés

 

Csapó Ágnes

Göndöcs Benedek Gasztronómiai Emlékverseny

Csjáki Anikó,

Tobai Ágnes

14/A

Különdíj

Vitányi Annamária

SZKTV

Döntő

 

Fodor Péter

 

 

2/12/2

 

 

3. helyezés

 

 

Kispál Péter,

Sári Erika

SZKTV

Döntő

Szajkó Anikó

2/12/1

 

Vassné Dobra Julianna,

Sári Erika

Göndöcs Benedek Országos Gasztronómiai Emlékverseny

Varga Liliána,

Győri Gábor Bendegúz

3/11/5

3. helyezés

Horváth Ferenc

Göndöcs Benedek Országos Gasztronómiai Emlékverseny

Ottlakán Roxána,

Gazsó Attila

2/12/4

Különdíj

Hanyecz Ernő Antalné,

Sipaki Norbert

SZÉTV

Téren Zsuzsanna

13/C

11. helyezés

Dorkó Iván,

Czövekné Szabó Annamária,

Csapó Ágnes

SZKTV

Ottlakán Roxána

2/12/4

2. helyezés

Molnár Magdolna,

Aradszky Ilona Éva,

Kovács Sándor

SZKTV

Markó Zsuzsanna

2/12/4

3. helyezés

Molnár Magdolna,

Aradszky Ilona Éva,

Kovács Sándor

SZKTV

Molnár Judit

2/12/4

4. helyezés

Molnár Magdolna,

Aradszky Ilona Éva,

Kovács Sándor

SZKTV

Tóth Péter

2/12/5

6. helyezés

Tuska János,

Aradszky Ilona Éva,

Molnárné Iván Éva

SZTE International Statistical Literacy Project  - Országos Statisztikai Poszter készítő Verseny 2014-2015

Krizsán Fanni, Gyebnár Vince, Marhás Márk Róbert

11/B

2. helyezés

Csapó Ágnes

SZTE International Statistical Literacy Project  - Országos Statisztikai Poszter készítő Verseny 2014-2015

Lukoviczki Enikő,

Csicsári Bálint,

Gyulai István

11/B

3. helyezés

Csapó Ágnes

 

 

 

 Versenyeken elért eredmények

2013/2014. tanév

Verseny elnevezése

Tanuló neve

Tanuló osztálya

Helyezés

Felkészítő tanár

"Pénzügyi Kisokos -

OTP Junior"

Bodor Bence, Matluka Szabolcs, Pribék Sándor, Simon Ferenc, Szántó Zoltán

12/A

7. hely

Csapó Ágnes

Így élünk mi Vidéken- Békéscsabai Történetíró pályázat

Kántor Alíz

11/B

5. hely

Szilágyi László

Röplabda Városi bajnokság

Lány csapat

5. hely

Marik László

Szenvedélyünk az egészség

Szántó Zoltán, Turai Diána és Takács Ágnes

Marhás Márk, Nagy-Pál Erika és Wekerle Szandra

11/A,

10/B

12. helyezés

9. helyezés

Sznopek Anita védőnő

Országos Szakképző Bajnokság, Regionális döntő, Budapest

Labdarúgás – fiú II. hely

Labdarúgás – leány II. hely

Röplabda – leány I. hely

Döge Sándor,

Sajben Gábor

Futsall megyei döntő

II. hely

Marik László

Haditorna, Békéscsaba

V. hely

Döge Sándor, Láza János

Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa

Bécsi Szabolcs segédmotor-kerékpáros kategóriában,
Bodor Bence személygépkocsi kategóriában, és
Boldog Ákos
kerékpáros kategóriában.

12/A

Bodor Bence

I. helyezésével tovább jutott a 2014.05.08-i megyei döntőbe

 

XVIII. Hajnal Imre Matematika tesztverseny

Nagy-Pál Erika

Wekerle Szandra

Marhás Márk

Kéki József

Szemenyei Erika

Balogh László

10/B

10/B

10/B

11/A

12/C

12/C

 

Plaukity Zsuzsanna,

Farkas Éva

OSZKTV (humán)

Józsa Szabina Viktória,

Benke Máté,

Rajeczki- Balázs Krisztián

1/9/1

1/9/3

1/9/5

9.

1. (országos döntőbe jutott)

5.

Laluska Éva

Tóth Péter

Tóth Péter

OSZKTV (reál)

Plavecz Vivien

Gonda Bettina

Somosi Attila

Kertész Ágnes

Kovács Dániel

2/10/2

2/10/3

2/10/3

1/9/4

1/9/4

1. (országos döntőbe jutott)

6.

14.

1. (országos döntőbe jutott)

9.

Domokosné Abrudán Anna és Zsilinszki-Kutasi Angéla

Domokosné Abrudán Anna és Moravszki János

Domokosné Abrudán Anna és Moravszki János

Molnár Erzsébet és Moravszki János

Molnár Erzsébet és Moravszki János

 

 

Versenyeken elért eredmények

2012/2013. tanév

 

Verseny elnevezése

Tanuló neve

osztálya

Helyezés

Felkészítő tanár

Schnitta Sámuel emlékverseny

Simon Szebasztián, Horváth Ákos 12/5

Nácsa Alexandra - Őri Mária 12/4

Vári Katalin 12/3

12/3, 12/4, 12/5

regionális

2. helyezés

Hódos Krisztián, Lipcsei László, Fazekas Erika, Aradszky Ila

Schnitta Sámuel emlékverseny

Kecskeméti Erzsébet, Kertész Dávid 12/3

Kasznár Niki, Varga Roxána 12/4

Nagy Alexandra

12/3, 12/4, 12/5

regionális

3. helyezés

Horváth Ferenc, Lipcsei László, Fazekas Erika, Aradszky Ila

SZKTV - szakács

Matluka Zoltán

12/3

középdöntőbe jutott

Dorkó Iván, Horváth Ferenc

SZKTV - szakács

Lakatos Gergő

12/5

középdöntőbe jutott

Aradszky Ila, Hódos Krisztián

SZKTV - cukrász

Szivák Nikoletta

12/3

középdöntőbe jutott

Dorkó Iván, Kovács Sándor, Lipcsei László

SZKTV - cukrász

Borbély Nikoletta

12/3

középdöntőbe jutott

Dorkó Iván, Kovács Sándor, Lipcsei László

SZKTV - cukrász

Kis-Pál Ildikó

12/3

országos

2. hely

Kovács Sándor, Lipcsei László, Dorkó Iván, Kiss Gabriella, Molnárné Iván Éva

SZÉETV

Szrnka Martin

13/C

országos

11. hely

Aradszky Ila, Czövekné Szabó Annamária, Dorkó Iván, Szabó Dezső

 

 

Versenyeken elért eredmények

2011/2012. tanév

 

Verseny

elnevezése

Tanuló neve

osztálya

Helyezés

Felkészítő tanár

Kolbászfesztivál Töltött káposzta-készítő verseny

Mihucz Lívia

Szóró Dorina

Orvos Zsanett

14/BV2

1. hely

Horváth Ferenc,

Tuska János

Toldi Hagyomány-őrző Cukrász Verseny

Mitykó Annamária, Mihalecz Nikolett

13/3

5. hely

Kovács Sándor,

Lipcsei László

OTP pénzügyi vetélkedő

Péter Enikő, Fóri Cintia, Kiss Barbara, Szabó Nikolett

13/C

10. hely

Aradszky Ila

OSZTV

Szóró Dorina

14/BV2

1. hely

Aradszky Ila

Molnár Magdolna

Molnárné Iván Éva

Dorkó Iván

Horváth Ferenc

OSZTV

Pál Erika

14/BV2

5. hely

Aradszky Ila

Molnár Magdolna

Molnárné Iván Éva

Dorkó Iván

Hódos Krisztián

OSZTV

Jakab Adrienn

14/BV2

7. hely

Aradszky Ila

Molnár Magdolna

Molnárné Iván Éva

Dorkó Iván

Hódos Krisztián

OSZTV

Reczai Beáta

14/BV1

6. hely

Szabó Dezső

Molnár Magdolna

Molnárné Iván Éva

Kádi Sándor

SZÉTV

Timár Virág

13/C

8. hely

Aradszky Ila

Czövekné Szabó A.

Szabó Dezső

SZÉTV

Fodor Ivett

13/C

18. hely

Aradszky Ila

Czövekné Szabó Annamária

Szabó Dezső

SZKTV

Turi Edina

13/4

2. hely

Aradszky Ila

Molnár Magdolna

SZKTV

Drahota Márió

13/4

7. hely

Aradszky Ila

Molnár Magdolna

SZKTV Cukrász

Farkas Margit

12/3

2. hely

Dorkó Iván,

Molnárné Iván Éva,

Lipcsei László

SZKTV Cukrász

Mitykó Annamária

13/3

3. hely

Szabó Dezső,

Molnárné Iván Éva,

Lipcsei László