Szakács sikerek az országos versenyen


2019. március 12-13-én Budapesten tartották a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntőjét, ahol szakács kategóriában iskolánkat Mohácsi Márk 3/11/7, Bencsik Richárd, Hajdu Márk és Patzer Attila Gábor Ksz/12/8 szakács tanulók képviselték.

A döntőben a versenyzőknek az első versenynapon egy 3 fogásos ételsort, a második napon 3-féle hideg előétel kellett készíteniük.Tanulóink a verseny során nagyon szépen dolgoztak. A szoros versenyben Patzer Attila III., Mohácsi Márk IV., Bencsik Richárd V. és Hajdú Márk országos VI. helyezést ért el.

Felkészítő tanáraik: Balog Katalin, Czövekné Szabó Annamária, Havas Istvánné, Hódos Krisztián, Kis Gabriella, Kovács Péter, Molnárné Iván Éva, Tuska János

Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!