Dolgozóink listája


 

Dolgozóink listája

Tanárok

Bagi Csaba

Balog Katalin

Bánfi Edina - igazgatóhelyettes

Bánszki Árpádné

Borbély Szilvia

Bori Frigyes

Botos Roland

Czibula Zoltán

Czövekné Szabó Annamária

Csanálosi László

Csapó Ágnes

Csete Erzsébet

Dávidné Kovalcsik Gabriella

Domokosné Abrudán Anna

Dorkó Iván

Döge Sándor

Eke Ibolya - igazgató

Erdélyi Lajosné - munkaközösség-vezető

Farkasinszki Adél

Fazekas Erika

Gecsei Tamásné

Gellényi Erika

Grószné Hegedűs Ibolya

Gulácsi Levente

Gyulai Éva - munkaközösség-vezető

Hanyecz Ernő Antalné

Harsányi Márton

Havas Istvánné

Hegedűs Krisztina

Hevesi Krisztina

Hódos Krisztián

Hoffmann Dániel - igazgatóhelyettes

Horváth Ferenc

Hricz Elvira

Jurkó Mária - munkaközösség-vezető

Kis Gabriella

Kispál Péter - munkaközösség-vezető

Kiss Csanád

Kondacs Judit

Kovács János

Kovács Péter

Kovács Sándor

Laskai Attila

Laurinyecz Edit

Láza János

Lázáné Somogyi Lívia

Lipcsei László

Lőrinczyné Cseh Ildikó

Mák Beáta

Mányoki-Gera Andrea

Marik László Csaba

Márton Kinga

Melisné Hrivnák Mária

Mladonyiczki László

Molnár Erika

Molnár Erzsébet

Molnárné Iván Éva

Moravszki János

Nádasi Anikó

Nagy Emília

Patakiné Varga Katalin

Pcsolinszky Júlia

Plaukity Zsuzsanna

Poroszlainé Bereczki Veronika

Sajben Gábor

Sajti Gréta - igazgatóhelyettes

Sáfár Renáta

Sári Erika

Soós István

Suchné Mihalecz Éva

Szabó Dezső - munkaközösség-vezető

Szabóné Csendes Ildikó

Szabóné Veres Ilona

Szántó Magdolna

Szlatki Dániel

Tóth-Bosits Andrea

Tóth Enikő

Tóth Péter - DÖK segítő pedagógus, munkaközösség-vezető

Dr. Törökné Rábai Valéria

Tuska János

Várfalviné Vincze Ágnes

Vassné Dobra Julianna - gyakorlatioktatás-vezető

Virágné Rábai Alexandra

Vitányi Annamária

Vodiláné Borsos Ildikó

Vodiláné Halász Erika

Zsilinszki-Kutasi Angéla



   Óraadók/ Áttanítók

Beszeda Beáta

Dowidatné Kardos Sára

Fodor Mihály

Laczkó Klára

Tímár Imre Róbert

Vrbovszki András

 

Gazdasági, adminisztratív dolgozók

Berényi Józsefné

Csjernyik Zoltánné

Hankóné Mogyorósi Csilla

Juhász Ádámné

Kiss Erzsébet

Nemes Gábor

Palásti László

Péterné Viszkok Anna

Schmidné Farkas Judit

Tornyi Krisztián

Várfalvi Katalin

Zahorán Ibolya

 

József Attila telephely technikai dolgozói

Drienyovszki Mihály

Lantos Ágnes

Mohos Mihályné